Hes Kodu | Otomatik Dezenfektan | Temassız Ateş Ölçme - Outdoor Tv | Kiosk | Iphone Kiosk Totem | Touchscreen Kiosk

Outdoor tv kabinleri ile otomasyon ekipmanlarınıza ve digital signage donanımlarınıza ip65 yalıtım ve koruma sağlayın

FARMATEK

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv , Outdoor Televizyon

Teknoloji

Kalite

Ekonomi

Outdoor Tv & Digital Signage Kiosk

İçeriğe git

Ateş Ölçer , Otomatik Dezenfektan , Maske Kontrol , Dijital Signage Kiosk Sistemleri

Ateş Ölçer , Otomatik Dezenfektan , Maske Kontrol , Dijital Signage Kiosk Serisi Ürünlerimiz
               
   Yüksek hassasiyetli , alman menşei sensor ile yazılımını firmamız tarafından geliştirilen ateş ölme sistemi , maske kontrol görüntü işleme yazılımı , tam otomatik el dezenfektanı dispanseri ve duyuru reklam ekranı ile , pandemi mücadelesinde kullanılacak , emsalsiz bir üründür. Yerli üretim ve uygun fiyatlı kiosk sistemlerimiz ihtiyaca göre 5 model olarak tasarlanmıştır.

   Ürünlerimiz yapısında kullanılan tüm donanımlar , CE ve kalite belgelerine sahip olup ihracata uygundur.  Özellikle avrupa ülkelerinin katı gümrük kurallarına uygun olarak imal edilen ürünlerimizi yurt dışı müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.

  ** Yeni Özellik HES Kodu Entegrasyonu Özelliği Devreye Girmiştir !!!

** Ürün Sipariş Ederken Opsiyonel Özellikleri Seçebilirsiniz ve Ürününüzü İhtiyacınıza Göre Ayarlayabilirsiniz.
1 - Ürün Hes Kodu Ölçme Özelliği Seçimi :  Var  / Yok
2 - Ürün Ateş Ölçme Özelliği Seçimi :  Var  / Yok
3 - Ürün Dijital Signage Özelliği : Var / Yok
Temassız Ateş Ölçer | Ateş Ölçer | Otomatik Dezenfektan Kullanımı ve Özellikleri
Hes Kodu | Hes Kodu Alma | Hes Kodu Online | Hes Kodu Okuma
Ateş ölçer , maske kontrol ve dezenfektan kiosku yerli üretim ve yerli yazılım. Aynı zamanda reklam ve duyuru yönlendirme ekranı . Uyarı sistemi ve otomasyonu sayesinde  pandemi ile ön saflarda mücadeleye destek oluyor.
32" Full hd led ekranı , ölçme esnasında ateş ve maske kontrol verilerini ekrana yansıtmaktadır. Ölçme yapmadığı zamanlarda reklam ve duyuru görsel , video gibi içerikleri oynatmaktadır. Outdoor ve indoor kullanımlara uygundur. Kalite belgeleri ile ithalata uygun bir üründür.
Ateş ölçer , maske kontrol ve dezenfektan kiosku Model 2 model bire nazaran daha küçük ebatları ile , daha esnek kullanıma uygundur.
24" Led ekran paneli ile duyuru ve reklamlarınızı gösterirken , ateş ölçme ve maske tespit modunda gerekli ölçüm değerlerini ekran üzerinde göstererek , ayarlanan seviyelerde gerekli ikazları otomatik olarak yapmaktadır. Yükseklik ayarı sayesinde ayak platformu üzerinde ayarlanabilir yapıda olması , yetişkin veya çocuklar için kullanımına olanak sağlamaktadır.

Model 3 ateş ölçer ve dezenfektan kiosku , kardeşi modelinin ayaksız halidir. Duvara asılma ve iç mekan kullanımı için uygundur. Ofis ve kurum içi bölgelerde , ateş ölçme , maske kontrol ve otomatik el dezenfektanı dispanseri görevi görür.
Aynı zamanda 24" lik paneli sayesinde duyuru ve tanıtım görsellerini ileten bir reklam panosu vazifesi işlevine sahiptir. Fiyat performans olarak ideal üründür. Kullanım açısından pratik , teknoloji bakımından gelişmiştir.

Temassız Ateş Ölçer , Dezenfektan Kiosk
Ateş ölçer ve maske kontrol kiosku . Minimal yapısı sayesinde günlük gelen geçen , halka açık otobüs durakları , açık alan faaliyetlerinin olduğu konser toplantı alanları , fabrika üretim hanelerin toplu giriş çıkışlarında kullanıma uygun modelimizdir.
  Ölçüm yapılacak kişinin sensor ve kameraya bakarak , saniyeler içerisinde maske ve ateş değerlerini ekrana yazar , ayarlanan değerler üzerinde , maskesiz bir tespit söz konusu olduğunda ışıklı ve sesli uyarı verir. 7" lik led ekran paneli ve ışıklı sesli uyarı sistemi ile , kontrol , tespit işlemini tam otomatik olarak yapar.
Ateş ölçer ve maske kontrol sistemi , turnike resepsiyon ve giriş çıkışlarda , ölçme ve kontrol işinin otomatik olarak yapılmasını , dolayısıyla teması en aza indirerek salgınla mücadele gücünü artıran tam otomatik cihazımızdır.
Boyutları küçük , etkisi büyük , ekonomik , yerli üretim ve yerli teknolojiye sahiptir. Kalabalık ortamların bulaş riskini en aza indirmek için giriş çıkış turnikelerine monte edilebilir yapısı ve hassas ölçüm yeteneği ile pandemi mücadelesinde çok önemli bir unsurdur.
Temassız Ateş Ölçer , Dezenfektan Kiosk

© 2009 - 2020 Tüm Hakları Farmatek'e aittir. Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Outdoor Dijital Kiosk / www.outdoor-tv.net / www.farmatek.net

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri

Farmatek Sosyal Medya

Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Google Plus
Outdoor Tv - Pinterest
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Google Plus
Farmatek İletişim Bilgileri
Ofis Adres Bilgileri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Farmatek Outdoor Tv & Dijital Reklam İletişim Formu
Mithatpaşa Caddesi No:295/A Narlıdere - İzmir / TÜRKİYE
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Tel: +90 232 238 29 57
Fax: +90 232 238 52 14
Mail: sales@farmatek.net
İçeriğe dön