Dijital Kiosk | Dijital Totem | Digital Signage Kiosk - Outdoor Tv | Kiosk | Iphone Kiosk Totem | Touchscreen Kiosk

Outdoor tv kabinleri ile otomasyon ekipmanlarınıza ve digital signage donanımlarınıza ip65 yalıtım ve koruma sağlayın

FARMATEK

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv , Outdoor Televizyon

Teknoloji

Kalite

Ekonomi

Outdoor Tv & Digital Signage Kiosk

İçeriğe git

Dijital Reklam Kiosk Totem Ürünleri

Digital Signage Kiosk Serisi Ürünlerimiz
              
    Dijital Signage Totem , Toplantı ve Konferans Ekranları , Çep Telefonu Şarj İstasyonları  , Dijital Reklam Ekranları , Dijital Ekranlar , Otomasyon Ekranları Profesyonel Monitör , Dijital Signage Tv gibi çok çeşitli ürünleri FARMATEK kalitesi ile sizlere sunuyoruz .
    Ürünlerimiz yapısında kullanılan tüm donanımlar , CE ve kalite belgelerine sahip olup ihracata uygundur. ​​ Özellikle avrupa ülkelerinin katı gümrük kurallarına uygun olarak imal edilen ürünlerimizi yurt dışı müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.
Düz Tasarımı ve şık yapısı ile en çok tercih edilen kiosk modelidir,  işlevselliği sayesinde interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" - 55" Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Fk serisi dijital kiosk totem yerli tamamen yerli üretimdir.
Türkiye'de bir ilk , dış ortam şartlarına tam uyumlu , ip65 koruma özelliğine sahip informasyon kiosk. Şık ve teknolojik yapısı , aynı zamanda ekonomik bir çözüm sağlamakta.
32"-43"-50"-55"-65" Boyutlarında üretilebilmektedir. Outdoor Kiosk yüksek parlaklılı ekranı ve ip65 koruması ile dış ortam şartlarında kullanabileceğiniz bir reklam ünitesidir.
Iphone kiosk , şık tasarımı ve kalitesi ile avmlerde , en çok tercih edilen kiosk ürünlerindendir. Oval yapısı ve ince tasarımı ile , muhteşem bir etki ile reklamları hedef müşterilere ulaştırır. Mekanın zarafetini artırır . Toplantı salonları ve otellerde , kurum içi uygulamalarda , çok işlevsel aynı zamanda çok şık bir kiosk ürünüdür.
Dijital Kiosk Totem
10 Nokta hassasiyetinde dokunmatik paneli ile interaktif kiosk uygulamaları için ideal üründür yerli üretim , yüksek kaliteli ve en ileri teknolojik özelliklere sahiptir.
Açılı ve eğimli yapısı tasarımı  ile Türkiye'de sadece Farmatek tarafından üretilmektedir , Muhteşem tasarımı ve işlevselliği ile interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" -55" Boyutlarında üretilebilmektedir. Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Fy serisi kiosk tamamen yerli üretimdir.
Yatay ve dikey kullanıma uygun , ekran bölümü gövdesinden ayrı bir parça şeklinde dizayndadır ,  işlevselliği ile interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" - 55" Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz FF serisi totem tamamen yerli üretimdir.
Dijital Kiosk Totem
İhtiyaca Göre Donanım ve Tasarımlar Halinde Üretilir . Yüksek Kaliteli Lg Marka Dokunmatik Paneli İle Özel Tasarım Kiosklar Yerli Üretim ve En İleri Teknolojik Özelliklere Sahiptir.
Şık ve teknolojik yapısı , aynı zamanda ekonomik bir çözüm sağlamakta. 19" - 22" - Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli dokunmatik lg marka ekranı , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Info Point serisi kiosk yerli üretimdir.
Dokunmatik ekranı , termal yazıcısı ve kart okuyucusu gibi donanımları üzerinde bulunduran Fd serisi kiosklar interaktif uygulamalar içindir.
19" ve 22 Boyutlarında üretilebilmektedir, Sıramatik sistemlerinde , bankalar ve kurumlar için interaktif uygulamalar yüklenebilmektedir.
Dijital Kiosk Totem

© 2009 - 2020 Tüm Hakları Farmatek'e aittir. Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Outdoor Dijital Kiosk / www.outdoor-tv.net / www.farmatek.net

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri

Farmatek Sosyal Medya

Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Google Plus
Outdoor Tv - Pinterest
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Google Plus
Farmatek İletişim Bilgileri
Ofis Adres Bilgileri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Farmatek Outdoor Tv & Dijital Reklam İletişim Formu
Mithatpaşa Caddesi No:295/A Narlıdere - İzmir / TÜRKİYE
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Tel: +90 232 238 29 57
Fax: +90 232 238 52 14
Mail: sales@farmatek.net
İçeriğe dön