Endüstriyel Tv | Samsung Profosyonel Tv | Uygulamalar - Outdoor Tv | Kiosk | Iphone Kiosk Totem | Touchscreen Kiosk

Outdoor tv kabinleri ile otomasyon ekipmanlarınıza ve digital signage donanımlarınıza ip65 yalıtım ve koruma sağlayın

FARMATEK

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv , Outdoor Televizyon

Teknoloji

Kalite

Ekonomi

Outdoor Tv & Digital Signage Kiosk

İçeriğe git

Dijital Reklam Kiosk Totem Ürünleri

Digital Signage Kiosk Serisi Ürünlerimiz
              
    Dijital Signage Totem , Toplantı ve Konferans Ekranları , Çep Telefonu Şarj İstasyonları  , Dijital Reklam Ekranları , Dijital Ekranlar , Otomasyon Ekranları Profesyonel Monitör , Dijital Signage Tv gibi çok çeşitli ürünleri FARMATEK kalitesi ile sizlere sunuyoruz .
    Ürünlerimiz yapısında kullanılan tüm donanımlar , CE ve kalite belgelerine sahip olup ihracata uygundur. ​​ Özellikle avrupa ülkelerinin katı gümrük kurallarına uygun olarak imal edilen ürünlerimizi yurt dışı müşterilerinize gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.
Açılı ve eğimli yapısı tasarımı  ile Türkiye'de sadece Farmatek tarafından üretilmektedir , Muhteşem tasarımı ve işlevselliği ile interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" -55" Boyutlarında üretilebilmektedir. Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Fy serisi kiosk tamamen yerli üretimdir.
Düz Tasarımı ve şık yapısı ile en çok tercih edilen kiosk modelidir,  işlevselliği sayesinde interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" - 55" Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Fk serisi dijital kiosk totem yerli tamamen yerli üretimdir.
Yatay ve dikey kullanıma uygun , ekran bölümü gövdesinden ayrı bir parça şeklinde dizayndadır ,  işlevselliği ile interaktif uygulamalar için çok uygun bir üründür.
42" - 50" - 55" Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz FF serisi totem tamamen yerli üretimdir.
Dijital Kiosk Totem
Dokunmatik ekranı , termal yazıcısı ve kart okuyucusu gibi donanımları üzerinde bulunduran Fd serisi kiosklar interaktif uygulamalar içindir.
19" ve 22 Boyutlarında üretilebilmektedir, Sıramatik sistemlerinde , bankalar ve kurumlar için interaktif uygulamalar yüklenebilmektedir.
Türkiye'de bir ilk , dış ortam şartlarına tam uyumlu , ip65 koruma özelliğine sahip informasyon kiosk. Şık ve teknolojik yapısı , aynı zamanda ekonomik bir çözüm sağlamakta.
19" - 22" - Boyutlarında üretilebilmektedir, Yüksek kaliteli lg marka paneli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz Info Point serisi kiosk yerli üretimdir.
Çeşitli boyutlarda  dokunmatik ekranlarda , ihtiyaca göre eklenebilir donanımlara sahip informasyon kiosk. Şık ve teknolojik yapısı , aynı zamanda ekonomik bir çözüm sağlamakta. Yüksek kaliteli , dijital reklam mini pc ve yazılımı ile birlikte uzaktan kontrol edebileceğiniz tasarımları ihtiyaca ve kullanım alanlarına göre yapılabilen dijital kiosklardır
Dijital Kiosk Totem

© 2009 - 2020 Tüm Hakları Farmatek'e aittir. Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Outdoor Dijital Kiosk / www.outdoor-tv.net / www.farmatek.net

Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri

Farmatek Sosyal Medya

Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Google Plus
Outdoor Tv - Pinterest
Outdoor Tv - Youtube
Outdoor Tv - Facebook
Outdoor Tv - Twitter
Outdoor Tv - instagram
Outdoor Tv - Google Plus
Farmatek İletişim Bilgileri
Ofis Adres Bilgileri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Farmatek Outdoor Tv & Dijital Reklam İletişim Formu
Mithatpaşa Caddesi No:295/A Narlıdere - İzmir / TÜRKİYE
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Outdoor Tv , Endüstriyel Tv Kabinleri & Dijital Reklam Ürünleri
Tel: +90 232 238 29 57
Fax: +90 232 238 52 14
Mail: sales@farmatek.net
İçeriğe dön